Akıllı Bina Teknolojileri

Akıllı Bina Teknolojileri<

Rulsis Mühendislik olarak;
Gelişmekte olan teknolojide artık elektronik sistemler evlerimizin içine kadar gelmiş ve insan gücünü azaltmaya yönelip yapılarla karşımıza çıkmaktadır. Bunların başında ise; Akıllı Bina Teknolojileri başyapıt olarak görev almaktadır.
İşletmelerde; Bütün çalışan sistemleri tek bir tablet, bilgisayar, ya da telefondan yönetmek gibi kolaylıklarının yanı sıra, Yapılan senaryolar ile çok daha az insan gücü ile çok iş yapmak mümkün.
Örneğin; Bir işletmenizde ki bütün makina ve techizatı birbirine entegre olarak tek bir parmak dokunuşu ile hareket ettirebilir, Üretimi başlatabilir ya da durdurabilirsiniz. Herhangi bir yerde arıza durumunda size daha önceden haber verebilir ve oraya yönelik önlem alabilmek adına size bildirimlerle sunabiliriz.
Evler ve yaşam alanlarında; Mutfağınızda açık unuttuğunuz ocağı, Takılı onuttuğunuz su ısıtıcısını yüzlerce kilometreden yönetebilir ve anlık olarak yine yapılan senaryolar ile size karşılama yazılımlarıyla, Siz eve gelmeden istediğiniz şarkıyı çaldırabilir ya da kahvenizi hazırlayabilirsiniz.
Rulsis Mühendislik olarak;
Yaşamınıza önem vermek, hayatınızı kolaylaştırmak ve kaliteli bir yaşam sürebilmeniz başlıca hedeflerimiz arasındadır.